Já já já, a jen já :)

28. dubna 2009 v 21:40 |  Martine
První článek bych věnovala jen a jen mě :D. No, on vlastně není úplně první (tenhle blog existuje už pár let..)

.. Martina. To jest jméno mé :-D

.. Věk? 12. května mi bude šestnáct. Jak tvrdí můj milý: "Z malýho koťátka vyroste velká kočka" :-D

.. Vlasy mám hnědý momentálně se světlejma melírama :)

.. Hudba? Moje vášeň. Miluju hlavně punk-rock a Linkin Park <3.. Z dalších kapelek [kromě LP] poslouchám např. Sum 41, Sugarcult, Rise Against, Blink 182, Anti-Flag, etc.

.. Kecky? Nesmrtelný botky. Miluju jak conversky, tak třeba i obyč. Doma jich mám nejmíň 8 párů, z toho dvoje Converse :-D..

.. Škola? Hotelovka, obor cestovní ruch. Skvělá střední, mám to tam moc ráda xD. Stresy jen občas, většinou jde vše hladce. A ještě nám tam o přestávkách hrajou (i Linkiny! xD)


.. Postava? Tak asi takhle.. Vysoká, hubená, plochá. Prostě ideální :-D. Ale nějak už přestávám mindráky z toho řešit, díky láskovi kterej mi dodává dost sebevědomí :-).

.. Změna? A velká. Co jsem přešla na střední obrátilo se skoro vše k lepšímu. Na začátku roku jsem se začala stýkat s Markem :-D, nosim značkový hadry a vyhejbám se větvím xD, pomalu ani nevim co je to stres bo depka, i vztahy s mamkou sou o dost skvělejší x) .. Zato v hudbě jsem pořád stejná a v chování si myslim že taky :-)).

.. Učení? Fuck. Nenávidim. A proto se neučím :-D. A kupodivu mi to vychází, 3 dvojky na výzo? Kde to žiju? xD

.. Kámoši? Nadevše je miluji :-). Důležitý osůbky, bez nich bych byla nic.. Takže děkuju svýmu láskovi, Tees, Božence, Terezce, Markétce, Teris, klukům z party. Mám vás moc ráda x)

.. Kalby? Můj život. Dřepění na p*deli neni nic pro mě :P. Zbožňuju dýzy, zábavy ale klidně aji plesy. Prostě všechny možný akcičky s mojí partou :-*

.. Prdlá? A dost! Ale bez smíchu bych na tomhle světě asi nevydržela :-D A navíc, smích prodlužuje život, ne?

.. Značky? Nosim.. Converse, Puma, Nike, Adidas, Etnies, AlpinePro, DC, FishBone (nj NewYorker xD), etc. Poslední dobou mám ráda skejtový značky :).

.. Fotomodeling? Teprve začínám. A vlastně nevím co si od toho slibuju. Dostala jsem pár nabídek tak třeba se mi rozjede kariéra :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama