Květen 2009

4.5.2oo9, Tebe potkat v noci, tak se zakousnu do stromu a dělám, že jsem suchá větev! :D

4. května 2009 v 21:19 Day by day
fotoblog" alt="[ Makkie ] fotoblog" class="left"]
Uáá, zítra už frčim do Paříže! :D
Ale to je takovej malej, nepodstatnej detajl :D.
Dnešní den celkem ušel. Ráno mi sice zlepšilo náladu mazlení s láskou, ale zdravotní stav nikoliv :P (taky sem ve škole měla spotřebu jednoho balíčku kapesníků na hodinu :D).
Brzy přijelo auto (páááni :O :D) a ukázalo se něco nevídaného :D. Vystoupil z něj láskův spolužák Hanz, a brzo sme zjistili že zase (asi po 4. za ty čtyři měsíce, který má řidičák :D) naboural :D. Takže o zábavu a rejpání, hlavně z mý strany xD, bylo postaráno..

Já+love: *držíme se, kecáme s Hanzem a sem tam se líbnem*
Hanz: Nevim proč.. Ale připadám si jako křoví :D.
: *výtlem* :D

Po škole jsem šla s Terezkou k ní na kafíčko, sežraly jsme u něj pytlík brambůrek a probraly šecko možný ;). Pak mě čekalo celodenní balení :D. Už asi bylo na čase, vzhledem k tomu, že zejtra jedu :P.
Mamka: *cpe mi 3 úžasný kousky z dob mý babičky - "šortky" a kalhoty s pasem pod prsama a příšernou sukni - mimochodem po mý ségře, který je teď skoro 30 :D*
: Ježiši, tohle nosit nebudu, takový hadry z šedesátejch let :D :D..
Mamka: No dovol, z jakejch šedesátejch let?
: Tak padesátejch :D :D..

Mimochodem nás s holkama nabalovali zase ňáký dělníci ze střechy (v tomhle měsíci už po 4? :D) tak sem nejvíc hlásila opět :D.. A doufám, že budu mít zejtra suprovou náladu, mojí vytlemenou, aby si Markétka tu cestu až do hlavního města Francie užila :D :-*.
fotoblog" alt="[ Makkie ] fotoblog" class="center"]
A tímto se loučím, přivezu z Paříže doufám hodně foteček a zážitků :-*.

3.5.2oo9, Máš pavouka na hlavě. Na který?! Na tvý! Dyk žádnou nemám xD..

3. května 2009 v 22:29 Day by day
fotoblog" alt="[ Makkie ] fotoblog" class="right"]
Tak nakonec neuschnu :D. Nakonec toho prvního máje ještě navečer přijel princ na modrém oři (láska na motorce :D) a pádili jsme hledat rozkvetlej strom. Jenže to už bysme tady spíš objevili stádo bizonů než strom s pár květama xD. Tak jsme se pro jistotu olíbávali pod každym stromem, a bylo jedno že nemaj květy.. Nakonec, proč ne, že? Líbání je zdravý a takhle nevyschnu určitě :D.
Pak zavolala ségra, že má doma maso na grilování a neví co s nim.
To my čirou nááhodou věděli.
Čapla jsem klíče a pádili jsme s láskou k ní do bytu ukořistit pár kusů naloženýho masíčka :). Maminka připravila košík, tatínek oheň a už jsme s broukem grilovali, a povídali až do noci.. :D
A včera jsme s Boženkou fotily a chviku venku kecaly.. A večer přijel láska. No jenže poněvadž mi nebylo dobře, tak sem si šla brzo lehnout.
Což mě nejvíc s*alo, páč jsem nemohla jet na dýzu. Ach jo blbá prasochřipka, bo co to mám.. xD
A dneska? Jsem ze sebe pyžamo za celej den nesundala :D. No co, musim bejt zdravá, tak si nestěžujte :D.
Největší ironie je, že zejtra prostě musim do školy :/. Ach jo :). Radši bych byla doma, dva dny by mě nezabily, a vůbec, musim bejt v úterý zdravá a čilá na dlouhou cestu do Paříže?! :D

1.5.2oo9, Kdo lže ten i krabe, do pekla se hrade :D

1. května 2009 v 17:34 Day by day
fotoblog" alt="[ Makkie ] fotoblog" class="left"]
Nejvíc fajn nálada. Hey dneska je prvního Máje že? Upss.. A já ještě nedostala pusu pod rozkvetlym stromem :D. Ale jinak jsem jich dostala až až :D.. Včera byla mazec kalba. Vyrazili jsme s partou na čarodky na kopec (po cestě sme si s láskou stopli kámoše a svezli se :P :D) každej v ruce PETku s nějakou míchaninou - většinou víno s colou bo džus s vodkou :). Vypadalo to fajn, dost lidí, velká hranice na oheň a dvě malý. Jenže ouha, ten černej mrak nad náma se mi nelíbil :D, prej: "To bude přeháňka" a v tu chvíli zahřmělo a začalo se blejskat :D.
Nějaký mača zrovna zapálili hranici, když se spustil silnej vítr. Tudíž se rozfajroval na maximum a všichni lidi co tam byli museli utíkat před kouřem. Sem si připadala jak ve válce, jen plynová maska chyběla :D. Všude hafec lidí, kouř co nesnesitelně štípal a všichni utíkaj se zachránit.
Tim "čarodky" skončily. Ještě že jsem se lehce mezitím nakalila, tak aspoň byla sranda. Ale chudáci děti, ty musely bejt zklamaný..
Auta začaly brzy ubejvat - všichni se na to vykašlali a jeli domů. Taky jsme se na to vyfláklii a jeli na pískovnu, kde maj kluci postavenou chajdu na kalby..

Kámoš: Héy, já tě ponesu..
: Néé seš vožralej, rozbijem si hubu.
Kámoš: V pohoděě :D
*chytne mě a během jedný vteřiny sebou oba žuchnem do největšího bláta :D*

Na pískovně se zábava dost rozjela a o půlnoci jsme šli na náměstí kouknout jak stavěj májku :D. Nebylo to vůbec záživný, tak jsme asi za pět minut s láskou všechny opustili a vyrazili domů. Osprchovali jsme se :), a šli se válet do pelíšku ;):D. A kolem třetí spát. Bylo to fajn.

Tibor: Čuus, já sem Tibor.
: Týna.
: Hele, můžu ti řikat Timmy?
Tibor: Proč? :D
: No to je ten postiženej ze SouthPark a já si tě budu líp pamatovat :D.

Láska: Jak se jmenoval ten kluk od T??
Kámoš: *hlasem toho postiženýho Timmyho ze SouthPark* Timmy !! :D:D
  • Mimochodem, v úterý jedu do Paříže :)
  • 12. května mi bude 16 :D
  • 22. května jedu fotit do Brna :D
  • a v červnu asi do Prahy ..